KONST / Litografier / Grafiskt blad 13316058
nr 1331 6058
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Grafiskt blad, "Landskap". Signerad, numrerad 150/450, daterad -07. Digital print. Motivet: ca 34,5x29 cm
Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:54:12
1.000 kr
2.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr